Sierpniowe Wieczory z Gwiazdami - Koncert Plenerowy w Łodzi

Bilety na koncert Sierpniowe Wieczory z Gwiazdami - Koncert Plenerowy w Łodzi - 22-08-2021

Sierpniowe Wieczory z Gwiazdami - Koncert Plenerowy w Łodzi

różni wykonawcy

22.08.2021 20:00

Łódź(Łódzkie) - Plener – przestrzeń przy teatrze


SIERPNIOWE WIECZORY Z GWIAZDAMI
21 i 22 sierpnia godz. 20:00
miejsce: Koncert plenerowy, wejście od ul. Jaracza 45/47

Cykl koncertów pod wspólnym tytułem SIERPNIOWE WIECZORY Z GWIAZDAMI zapoczątkowaliśmy w ubiegłym roku na placu przed budynkiem technicznym naszego Teatru. 
W tym roku, zachęceni ubiegłoroczną dobrą zabawą wśród publiczności, również chcemy zaprezentować Państwu repertuar nieco lżejszy od operowego, ale idealny do miłego spędzenia wieczoru z naszymi artystami. Tym bardziej, że w przebojach takich, jak „Granada”, „La Vie en rose”, „Brunetki, blondynki” czy „Sex appeal” usłyszą Państwo naszych wspaniałych solistów: Dorotę Wójcik, Agnieszką Makówkę, Patrycję Krzeszowską, i Arkadiusza Anyszkę. Ponieważ to koncerty plenerowe nie obowiązuje strój wieczorowy, ale mile widziane wspólne śpiewanie i obowiązkowo dobry humor. Koncert poprowadzą Patrycja Krzeszowska i Arkadiusz Anyszka, artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Michała Kocimskiego.

Tych koncertów nie można przegapić – zatem rezerwujcie Państwo wolne terminy na sierpniowe wieczory, a my zapraszamy na plac przy budynku technicznym naszego Teatru, który na ten czas zamieni się w... nastrojowy amfiteatr z i pod gwiazdami…