Po śląsku i góralsku czyli biesiada na Śląsku! - ŚLĄSKI FESTIWAL BIESIADY

Bilety na Po śląsku i góralsku czyli biesiada na Śląsku! - ŚLĄSKI FESTIWAL BIESIADY

Po śląsku i góralsku czyli biesiada na Śląsku! - ŚLĄSKI FESTIWAL BIESIADY

Metrum , Duet KARO , Mirosław Szołtysek , Joanna Bartel , Brygida Łukowska , Robert Łukowski , Kiersi , Kordian , Kuzyn , Andrzej Miś

03.09.2022 15:00

Katowice(Śląskie) - Dolina Trzech Stawów


Już 5 września odbędzie się Śląski Festiwal Biesiady! Wydarzenie jakiego jeszcze nie było na taką skalę. Będzie to MUZYCZNE SHOW - NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH.

Zabierz ze sobą kuzyna i razem z KUZYN MIX zrobimy "ZABAWĘ NA WESOŁO", oby tylko nie był potrzebny "DENTYSTA" i "OSP" No chyba, że jako hity tego zespołu. Jaki jest "RADZIONKÓW"? Jak to jest "BAJTLYM BYĆ"? Przekonamy się podczas koncertu KIERSI bawiąc się "PÓKI STARCZY TCHU". Ona chciała "CUKIERNIKA" bo była fajno "LADY ANITA". Z zespołem METRUM poczujemy się raz jeszcze tak jak to było "GDY MIAŁAŚ 17-ŚCIE LAT".

Hitów takich jak "FAJNO FRELKA", "MOJA ELA" czy "PIĘKNY SEN" nie trzeba nikomu przedstawiać. Legenda Śląskiej sceny DUET KARO zagra dla Was swoje największe przeboje porywając was na parkiet wołając "WIĘC TAŃCZMY". ROBERT i BRYGIDA ŁUKOWSCY sprawią, że każdy facet zaśpiewa swojej lubej "BĄDŹ MOJĄ KRÓLOWĄ" a dedykując "MI AMOR" rozbudzi jej serce na nowo "CO DZIEŃ CO NOC". Przypomnicie sobie jak to było jak "W MAŁEJ KAWIARNI" byłaś "TYLKO TY".

Choć wielka dzieli nas "GRANICA" to zespół BAJERANTY sprawi, że śpiewając "WÓDKO MA" będziemy prosić "ZOSTAŃ TU ZE MNĄ NA ZAWSZE"! KORDIAN przeniesie nas prosto w góry, by wspólnie zaśpiewać "MOJA MAŁA GÓRALECZKO", a jak wiadomo tam gdzie "WINA DZBAN" tam "NIEBO NA ZIEMI". Trzeba przyznać.. że tam gdzie "DZIEWCZYNA Z GÓR" tam mocno "SERCE PRAGNIE"!

Gwiazdą, którą zapowiedzą nasi prezenterzy JOANNA BARTEL oraz ANDRZEJ MIŚ będzie artysta, którego znamy wszyscy. "DEJ SIĘ POCAŁOWAĆ", "RADOŚĆ I ZABAWA", "JESTEŚ WIELKI" - wiecie już kto? Dokładnie tak! MIROSŁAW SZOŁTYSEK specjalnie dla Was zaśpiewa swoje największe przeboje! Myślicie, że to koniec? Nic z tych rzeczy, już 5 września będziecie świadkami festiwalu jakiego jeszcze nie było! Gwarantujemy moc atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń! DO ZOBACZENIA!

WSTĘP: Bez ograniczeń wiekowych