GRAM QLTURY | Poznaj swoją muzykę | Dawid Kwiatkowski w Łomiankach

Bilety na koncert GRAM QLTURY | Poznaj swoją muzykę | Dawid Kwiatkowski w Łomiankach - 29-08-2021

Koncert GRAM QLTURY | Poznaj swoją muzykę | Dawid Kwiatkowski w Łomiankach

Dawid Kwiatkowski

29.08.2021 18:00

Łomianki(Mazowieckie) - Centrum Kultury


Za oknami nadal piękna pogoda i chciałoby się spędzić kolejny tydzień jeszcze na plaży zamiast w szkole/biurze?

Przychodzimy dla Was z muzycznym orzeźwieniem w ramach wydarzenia GRAM QLTURY - Poznaj swoją muzykę<<

Już w ostatnią niedzielę wakacji zaprosimy Was na wydarzenie pełne młodej krwi i świeżych niczym bryza na Malediwach brzmień.

Jedną z gwiazd występujących na naszej letniej scenie będzie Dawid Kwiatkowski.

UWAGA!!!
Wstęp na wydarzenie za okazaniem wejściówek, które można nabyć tylko i wyłacznie w recepcji Centrum Kultury w Łomiankach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz w niedzielę w godz. 17:00-20:00
Jedna osoba może nabyć 2 wejściówki!

Szczegółowy harmonogram dostępny już niebawem! Nie może Was zabraknąć!


Zadanie dofinansowane ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: // www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.Powiązane