ROMET COMET 20.10 w Warszawie

Bilety na koncert ROMET COMET 20.10 w Warszawie - 20-10-2021

Koncert ROMET COMET 20.10 w Warszawie

Romet Comet

20.10.2021 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Sala widowiskowa Broadway


Sprawdź bilety

wstęp: 20 zł, rezerwacja miejsc online lub w DK KADR
sala: Broadway

Romet Comet to kwintet wykonujący klimatyczne utwory z odrobiną bossa novy, pikanterii oraz rock’n’rollowego szaleństwa. W mroczny świat anglosaskich opowieści wprowadzi Państwa dysponująca głębokim, niepowtarzalnym głosem i prawdziwym amerykańskim akcentem Kimba Kerner (USA).
Urzekające kompozycje wykonają „na żywo” doświadczeni instrumentaliści, z mistrzem mandoliny, Januszem Tytmanem na czele. Funk-rockowe riffy i harmonie zagra Igor Starczak na gitarze akustycznej. Natomiast o plus i „groove” zadba sekcja rytmiczna w składzie: Michał Nasierowski (gitara basowa) oraz Piotr Ciemniewski (cajon i instrumenty perkusyjne).

Romet Comet to projekt, który powstał z miłości do muzyki. Tworzą go muzycy, którzy w ostatnich latach wspólnie koncertowali w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jet to unikalne połączenie polskich i amerykańskich korzeni muzycznych.
Za pomocą elektroakustycznych środków wyrazu Romet Comet i obdarzoną sceniczną charyzmą Kimba Kerner pozwoli Państwu na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie oraz wprowadzi Państwa w bardzo dobry nastrój.

Sprawdź bilety