Amazing Moments Night 004 w Poznaniu

Bilety na koncert Amazing Moments Night 004 w Poznaniu - 23-10-2021

Koncert Amazing Moments Night 004 w Poznaniu

Skytech , GREGORY , Arusha , Emdi , MATSON

23.10.2021 21:00

Poznań(Wielkopolskie) - 2progi


W związku z tym iż Covid nie odpuszcza, oraz tym , że szansa na organizację halowych eventów w najbliższej przyszłości wydaje się mało realna zapraszamy was na nasze październikowe spotkanie.

Wydarzenie to przebiegać będzie w zdecydowanie mniejszym gronie niż letnie wydarzenia, a wszystko to wyłącznie z myślą o was – najważniejszym elemencie wszystkich naszych manewrów. Przedstawiamy wam kolejne wydarzenie kryjące się pod nazwą AMAZING MOMENTS NIGHTS 004. Stare polskie powiedzenie, które na pewno każdy z was zna mówi „do trzech razy sztuka”. Na pewno nie zatrzymamy się na tej liczbie, i w dalszym ciągu kontynuować będziemy nasza muzyczną przygodę, i oczekiwać czasów , kiedy możliwe będą duże imprezy bez covidowych ograniczeń. Tymczasem zapraszamy na wspólne przeżycie, razem z nami sobotniej październikowej nocy.

Tej nocy wystąpią przed wami:
A-Z
Arusha
Emdi
Gregory
Matson
Skytech
Wajs


Nasze spotkanie odbywać będzie według wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Prosimy o przestrzeganie regulaminu, noszenie maseczek, korzystanie z punktów dezynfekcji rąk oraz zachowywanie dystansu.

LOŻE
W cenie loży do wyboru : butelka whisky / 2 butelki wódki + soft:
 
1,10 - cena 299 zł  ( 6osób)
2,3,7,8,9 - 399 zł (10 osób )
4 - cena 599 zł (14 osób)Powiązane