Kleszcz x Kopruch x K2 KONCERT w Mikołowie

Bilety na koncert Kleszcz x Kopruch x K2 KONCERT w Mikołowie - 28-10-2021

Kleszcz x Kopruch x K2 KONCERT w Mikołowie

K2 , KLESZCZ , Kopruch

28.10.2021 19:00

Mikołów(Śląskie) - Klub Fraktal


W trakcie imprezy zostanie zaprezentowany przekrój materiału ze wszystkich płyt NDKE oraz dotychczasowej twórczości K2.


KLESZCZ
Śląski raper (ur. w Tarnowskich Górach), rocznik '88. Swoją przygodę z rapem rozpoczął w wieku 14 lat, pisząc pierwsze teksty i nagrywając pierwsze utwory. Artysta wypracował swój niepowtarzalny styl, który nie trzyma się żadnych schematów, a teksty wychodzące spod jego pióra są wyjątkowe. Skłaniają słuchacza do przemyśleń i refleksji. W jego utworach słychać inspirację wieloma gatunkami muzycznymi, co wyróżnia je spośród rapowej sceny muzycznej. Artysta obecnie szykuje się do premiery nowego wydawnictwa "NIE MA PŁYTA" (drugi zaraz po Czerni i Bieli solowy album Kleszcza). Najnowszy krążek to metaforyczne drzwi, za którymi znajdziecie mieszankę wszystkich emocji. Nie posiada jednolitej konwencji, usłyszycie na nim mrocznego, szalonego, dobrze wam znanego Kleszcza, ale także utwory balladowe, oraz eksperymentalne. Jest to wielka mieszanka stylów dlatego tytuł albumu nie jest przypadkowy. Ogólnopolska premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 6 grudnia.


KOPRUCH
To ten raper w garniturze z głosem lektora. Kojarzysz? Robi z Kleszczem płyty NDKE w weekend. Kojarzysz? Ten od kawałka "Po Prostu Bądź" którym jarali się wszyscy w liceum. Kojarzysz? Nie? To Kojarzyj.


K2
Administracyjny mieszkaniec Śląska, który wydaje w 2014 roku legalny krążek - "ANATOMIA". Swoją estetykę muzyczną, poza rapem, kształtował na bazie zespołów gitarowych takich jak: The Offspring, System of a down, Metallica czy Nirvana. W rapie preferuje i uskutecznia cięższe, niekonwencjonalne klimaty. Początkowe wierszo-teksty pisał w wieku 10 lat, natomiast pod koniec szkoły podstawowej dokonał pierwszych rejestracji dźwiękowych swoich zapisków na prostym magnetofonie kasetowym. Ogólnopolski rozgłos przyniósł artyście utwór "1 moment" z Buką, który osiągnął ponad 100 milionów odsłon w serwisie YouTube, przez długi czas cieszył się topowymi miejscami na radiowych i telewizyjnych listach przebojów. Obecnie raper pracuje nad kilkoma projektami jednocześnie, w których każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie - od mocnych, gitarowych brzmień po oldschoolowy, klasyczny rap.Powiązane