HAPPYSAD - 20 LAT HAPPYSAD w Łodzi

Bilety na koncert HAPPYSAD - 20 LAT HAPPYSAD w Łodzi - 16-12-2021

Koncert HAPPYSAD - 20 LAT HAPPYSAD w Łodzi

Happysad

16.12.2021 19:00

Łódź(Łódzkie) - Klub Wytwórnia


ok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA,  a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?

"Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce - utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery - czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów." - mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. "- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów" - dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.Powiązane