GaGa/people | Gosia Mielech w Poznaniu

Bilety na koncert GaGa/people | Gosia Mielech w Poznaniu - 22-11-2021

Koncert GaGa/people | Gosia Mielech w Poznaniu

Gosia Mielech

22.11.2021 18:30

Poznań(Wielkopolskie) - Polski Teatr Tańca


Zapraszamy na warsztaty GaGa/people z Gosią Mielech.

GaGa/people to zajęcia otwarte dla każdego, w każdym wieku (choć przeznaczone dla osób powyżej 16. r.ż.), bez konieczności posiadania jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Zarówno warsztaty GaGa/dancers (dla profesjonalistów), jak i GaGa/people zawsze prowadzone przez tancerzy, którzy pracowali z Ohadem Naharinem.

Nauczyciele prowadzą uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.
Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, będąc przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.

Gosia Mielech jest tancerką, choreografką, nauczycielką GAGA, pedagożką tańca oraz założycielką projektu artystycznego DanceLab. Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. W latach 2007-2012 była solistką w Polskim Teatrze Tańca. Tańczyła w całym repertuarze PTT, współpracowała m.in. z Ohadem Naharinem, Yossi Bergiem, Jackiem Przybyłowiczem, Yoshifumi Inao, Ewą Wycichowską, Gunhild Bjørnsgaard, Pauliną Wycichowską, Thierry Vergerem.

Artystka prowadzi warsztaty z: GaGa, tańca współczesnego, M.O.V.E., improwizacji zarówno w Polsce, jak i za granicą - w Nowej Zelandii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Belgii, Szkocji, Francji, Austrii, Tajlandii, Indonezji, Singapurze, Indiach, Izraelu. Jest twórczynią GoPiYoga – autorskiej formy ruchu przeznaczonej dla tancerzy i nie tylko.

Koszt uziału w pojedynczych zajęciach: 40 zł
Istnieje możliwość zakupu karnetu na 4 zajęcia w cenie 120 zł.
Karnety można nabyć wyłącznie w siedziebie PTT, ul. Taczaka 8 w godzinach 10.00-18.00 lub przed wydarzeniami repertuarowymi w siedzibie (45 min przed ich rozpoczęciem).