Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Najlepszy, zdaniem krytyków musical sezonu !!! w Krakowie

Bilety na koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Najlepszy, zdaniem krytyków musical sezonu !!! w Krakowie - 10-09-2022

Koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Najlepszy, zdaniem krytyków musical sezonu !!! w Krakowie

Un treno per l'Italia

10.09.2022 20:00

Kraków(Małopolskie) - Kijów Centrum


Un treno per l'Italia czyli "Pociąg do Włoch" , to niesamowite show taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Don Pablo Barroso i Don Bartollini Capri wraz ze swoimi partnerkami zabiorą widzów w niesamowitą podróż pociągiem pełnym hitów, do świata największych włoskich przebojów królujących niegdyś na festiwalach w San Remo czy Weneckim Karnival. Usłyszymy między innymi niezapomniane: Azzurro, Felicita, L'Italiano, Tu vuo fa l'Americano, Mamma Maria, Sereno'e, Ce Sara, Acapulco, Come Prima, Sara perche ti amo, Tornero, Piu bella cosa, O Sole mio, Nie płacz kiedy odjadę, Ti Amo, czy Volare.


Na scenie, oprócz wokalistów i wokalistek zobaczymy tancerki słynącego z wielkich hitów Teatru Variete Muza, a całości dopełni brzmienie zespołu na żywo ! Oprawę muzyczną przygotował słynny dyrygent i kompozytor Jarosław Barów, twórca takich hitów jak Tribute to Abba czy Anna&Anna. To będzie wieczór, który na długo pozostanie w Twej pamięci !!!

Zastanawiasz się co w tym roku podarować swej wybrance na Dzień Kobiet? Wybierzcie się razem w muzyczną podróż śladami największych włoskich hitów :)