WOJTEK MAZOLEWSKI - YUGEN - NOWA PŁYTA w Łodzi

Bilety na koncert WOJTEK MAZOLEWSKI - YUGEN - NOWA PŁYTA w Łodzi - 12-06-2022

Koncert WOJTEK MAZOLEWSKI - YUGEN - NOWA PŁYTA w Łodzi

Wojtek Mazolewski

12.06.2022 19:00

Łódź(Łódzkie) - Teatr ART.KOMBINAT w kompleksie Monopolis


Sprawdź bilety

WOJTEK MAZOLEWSKI - YUGEN | 17 GRUDNIA 2021 | GODZINA 19:00 |
BILETY W PROMOCYJNEJ  CENIE 69 ZŁ


Jest! Najnowszy projekt Wojtka Mazolewskiego ujrzał światło dzienne. Co więcej, premierowa trasa zawita też do ARTKOMBINAT 

Scena Monopolis! Yugen jest kolejnym projektem Wojtka, wydarzeniem niezwykłym także dlatego, że pierwszy raz od wielu lat Mazolewski sięgną po gitarę. Wojtek Mazolewski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce, znanym ze swoich różnorodnych fascynacji muzycznych i licznych projektów.


Album Yūgen to mój osobisty zachwyt nad wszechświatem i jego nieograniczonym potencjałem. Grając czuję świat pięknym urozmaiconym pełnym różnorodnych form życia inspirującym miejscem, gdzie każdy może być szczęśliwy będąc sobą. Dziękuję, każdej z osób, która dane mi było spotkać. Ta płyta jest wyrazem wdzięczności, za wszystko, co mnie spotkało, na mojej drodze."

Yugen, to nowy projekt Wojtka Mazolewskiego, który po wielu latach sięgnął do pierwszego instrumentu z którym zaprzyjaźnił się mając zaledwie kilka lat - gitary. Zupełnie nieoczekiwanie powrót do tego instrumentu zapoczątkował nową muzyczną podróż, która zamyka się w album zatytułowany "Yūgen (幽玄)" który trafi do  rąk słuchaczy już 29 października tego roku nakładem AGORY. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest "Manifest" który jest dobrym życzeniem na przekór dzisiejszym czasom.

Sprawdź biletyPowiązane