Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu w Warszawie

Bilety na koncert Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu w Warszawie - 21-12-2021

Koncert Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu w Warszawie

Tomasz Karolak , Pączki w tłuszczu

21.12.2021 20:30

Warszawa(Mazowieckie) - Restauracja Kuźnia Kulturalna


Zespół Pączki w Tłuszczu założyli znany i popularny aktor Tomasz Karolak oraz Bartosz Miecznikowski - muzyk, producent, prowadzący program tv "Cafe piosenka". Zespół powstał na kanwie popularnego serialu TV „39 i pół”, w którym niezastąpiony Tomasz Karolak gra główną rolę. Tomasz znany jest przede wszystkim z wielkich kinowych hitów, jak: Planeta Singli, Listy do M., czy Ciacho, ale dał się też poznać jako pełne energii zwierzę sceniczne, które od lat przyciąga przed sceny tłumy.

Zespół nagrał w 2013 roku na potrzeby serialu "Rodzinka.pl" piosenkę "Tylko bądź",która ma milionowe wyświetlenia na portalu You Tube i cieszy się uznaniem słuchaczy. W 2018 roku nakładem Universal Music, zespół wydał płytę zatytułowaną "Lovelas". Dowodem na sukcesy koncertowe zespołu są występy na takich imprezach, jak: Nagrody Radia Fama, występ na festiwalu Top Trendy, występ na KFPP Opole, Sylwester TVN.

Koncert zespołu to ponad 60 min piosenek znanych z seriali 39,5, Rodzinka.pl, covery polskich i światowych hitów, a także autorskie kompozycje.

Skład zespołu:
Tomasz Karolak - wokal
Bartosz Miecznikowski - wokal, gitara
Sebastian Wojnowski - bas
Paweł Markiewicz - perkusjaPowiązane