Natalia Kukulska - walentynkowy koncert w MCER w Markach

Bilety na koncert Natalia Kukulska  - walentynkowy koncert w MCER w Markach - 14-02-2022

Natalia Kukulska - walentynkowy koncert w MCER w Markach

Natalia Kukulska

14.02.2022 19:00

Marki(Mazowieckie) - Scena MCER


Już 14 lutego wyjątkowy, walentynkowy koncert jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek – Natalii Kukulskiej.

W swojej „dorosłej” karierze nagrała 11 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą 2019 roku nagrodzony został akustyczny album "Szukaj w snach", nagrany wraz z jazzowym gitarzystą - Markiem Napiórkowskim. Ostatni album Artystki – "Czułe struny" zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status Platynowej Płyty, i doczekało się właśnie edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W tym roku wokalistka obchodzi 25 lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem "Jednogłośna".

Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy.
To niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory takie jak "Decymy", "Pół na pół", "Im więcej Ciebie tym mniej" czy "Piosenka światłoczuła" w zupełnie nowych aranżacjach.
Bilety do kupienia także w kasach MCER.Powiązane