Mikołaj Suchanek Trio w Poznaniu

Bilety na koncert Mikołaj Suchanek Trio w Poznaniu - 06-02-2022

Koncert Mikołaj Suchanek Trio w Poznaniu

Mikołaj Suchanek

06.02.2022 19:00

Poznań(Wielkopolskie) - Blue Note Jazz Club


Pierwszy w pełni własny i niezależny projekt urodzonego w Poznaniu pianisty i kompozytora, absolwenta Hochschule für Musik Carl Maria von Weber w Dreźnie.

Mimo, iż muzyk ten ma już na koncie wiele prestiżowych nagród z innymi formacjami (Jünger Münchner Jazzpreis 2019 i 2021, Jazzlab Festival Da Jazz St. Moritz 2021), to nie zaprzestał on poszukiwania swego własnego ideału dźwiękowego, który udało mu się odnaleźć dzięki rozpoczętej w 2021 roku współpracy z dwojgiem świetnych młodych poznańskich muzyków - Katarzyną Schmidt-Przeździecką oraz Władysławem Rajewskim. W tym składzie stali się oni laureatami trzeciej nagrody na Blue Note Poznań Competition 2021.

Muzykę zespołu charakteryzuje niepowtarzalne brzmienie, przypominające o klasycznych korzeniach Mikołaja Suchanka oraz jego fascynacji muzyką Szymanowskiego i Chopina. Barwna, momentami impresjonistyczna faktura fortepianowych współbrzmień przeplata się z delikatnym brzmieniem bezprogowego basu, a całości dopełnia krystaliczna i wyrazista perkusja.

Podczas koncertu zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty, która ukaże się 22 lutego 2022.
Mikołaj Suchanek - fortepian, Katarzyna Schmidt-Przeździecka - gitara basowa, Władysław Rajewski - perkusja

Bilety:
40 zł - piersza pula
50 zł - druga pula
25 zł - ulgowe (szkolne, studenckie)
Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.