Tommy Cash w Warszawie

Bilety na koncert Tommy Cash w Warszawie - 02-04-2022

Koncert Tommy Cash w Warszawie

Tommy Cash

02.04.2022 22:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


Szósta edycja – zupełnie nowa forma. World Wide Warsaw to pierwszy Multi-venue Festival w Warszawie. Koncerty w ramach festiwalu odbywają się w kilkunastu klubach a także wyjątkowych, nietypowych miejscach zlokalizowanych w okolicach centrum Warszawy. WWW to różnorodne gatunki muzyczne, wiele miejsc na mapie Warszawy i jeden cel – wskazywanie nowych trendów w muzyce.

Wcześniej koncerty trwały przez cały miesiąc, teraz skupiamy się na jednym weekendzie. Uczestnicy mają szansę zakupić karnet, który upoważnia ich do wstępu na wszystkie koncerty i imprezy w ramach festiwalu WWW. W późniejszym terminie udostępnimy również bilety jednodniowe na każdy koncert.

Do tej pory na festiwalu gościli tacy artyści jak Post Malone, Slowthai, Bob Moses, The Internet, Thundercat czy Anderson .Paak. Na WWW 2022 wystąpią następujący artyści:

Tommy Cash \ Jeff Mills & Orchestra \ HVOB live \ Ross From Friends live \ HENGE. \ Pete & Bas \ Alina Pash \ Denise Chalia \ Finn Askew \ RHYE \ Peaches\ Parra For Cuva \ Dixon \ Yeule & more TBA...Powiązane