Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk w Warszawie

Bilety na koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk w Warszawie - 16-01-2022

Koncert Chopinowski w Sali Koncertowej Fryderyk w Warszawie

Koncert Chopinowski

16.01.2022 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Sala Koncertowa Fryderyk


Zapraszamy na recitale muzyki Fryderyka Chopina w Sali Koncertowej Fryderyk, mieszczącej się na ul. Podwale 13/15 na Starym Mieście w Warszawie.

Bilety już w sprzedaży!

Koncerty odbywają się codziennie o godz. 19.00.


To niezwykła okazja, aby wysłuchać kompozycji Fryderyka Chopina w wykonaniu artystów odnoszących sukcesy w największych salach koncertowych Europy i świata.

Na koncertowym fortepianie Steinway grają profesorowie polskich akademii muzycznych i młodzi, utalentowani pianiści: absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego, nowojorskiej Julliard School, Londyńskiej Royal Music Akademii, francuskiego Conservatoire de Paris, laureaci miedzynarodowych konkursów pianistycznych.

Koncert jest dwuczęściowym recitalem trwającym ok. 60 minut. W przerwie koncertu goście częstowani są lamką wina musującego.

Sala Koncertowa Fryderyk, która jest miejscem tych wydarzeń, mieści się w kompleksie zabytkowym klasy A przy ulicy Podwale 13/15, wpisanym na listę UNESCO i uznanym za pomnik historii „Warszawa-historyczny zespół miasta z traktem Królewskim i Wilanowem".

Inspirowane XIX wiekiem luksusowe wnętrze oraz wybitne kreacje znakomitych pianistów powodują, że codzienne koncerty w Sali Koncertowej Fryderyk mają niepowtarzalną atmosferę. Koncerty organizuje działająca od 25 lat Agencja Koncertowa Presto, co jest gwarancją najwyższego poziomu.