120 minut z życia! O.S.T.R. + goście! w Łodzi

Bilety na koncert 120 minut z życia! O.S.T.R. + goście! w Łodzi - 09-04-2022

Koncert 120 minut z życia! O.S.T.R. + goście! w Łodzi

O.S.T.R.

09.04.2022 19:00

Łódź(Łódzkie) - Hala Atlas Arena***

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Listę utworów oraz listę gości będziemy ujawniać stopniowo! Obecność obowiązkowa!

Ogłoszeni goście specjalni:

✅ TEDE
✅ HADES
✅ GRUBSON
✅ GREEN
✅ SARIUS
✅ PALUCH
✅ AFRONT
✅ ZORAK
✅ HAEM
✅ KOCHAN
✅ ???

Organizator: Agencja L2L

⌚️ Otwarcie bramek: 19:00

⌚️ Start wydarzenia: 20:00

📍 Miejsce: Atlas Arena, Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

🎤 O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski – polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Autor wielu multiplatynowych albumów oraz Honorowy Obywatel Miasta Łodzi. 

⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie www.biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.

⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

📣 Więcej informacji:
https://www.facebook.com/ostr.tabasko
https://www.facebook.com/AsfaltRecords
https://www.facebook.com/live2listen
https://instagram.com/live_2_listen/
www.l2l.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!Powiązane