Koncert Przemyk Akustik Kwartet w Markach

Bilety na koncert Przemyk Akustik Kwartet  w Markach - 08-10-2022

Koncert Przemyk Akustik Kwartet w Markach

Renata Przemyk

08.10.2022 19:00

Marki(Mazowieckie) - Scena MCER


Już tej jesieni w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbędzie się wyjątkowy koncert znanej wokalistki -Renaty Przemyk.
To intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej jest jednym z dwóch projektów z okazji 30-lecia pracy artystycznej.
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

Bilety dostępne także w kasach MCER.

*******Powiązane