Tribute to Dire Straits | Lublin

Bilety na koncert Tribute to Dire Straits | Lublin - 24-01-2023

Koncert Tribute to Dire Straits | Lublin

Tribute to Dire Straits

24.01.2023 19:30

Lublin(Lubelskie) - Hala Globus


TRIBUTE TO DIRE STRAITS


Bothers in Arms Tour


Czekamy na serię hitów jednego z największych zespołów lat 80-tych. Zostaną one zaprezentowane w czasie koncertu A Tribute to Dire Straits.


Dire Straits powstali w roku 1977 z inicjatywy artystów takich jak Mark Knopfler, John Illsley, David Knopfler i Pick Withers i szybko osiągnęli światowy sukces. Ich światowa trasa koncertowa w latach 1985-1986 zakończyła się trzema milionami sprzedanych biletów, a w tym samym czasie fani kupili 100 milionów płyt, na których znalazły się takie hity jak Sultans of swing, Walk of Life i Money for Nothing.


Najlepiej sprzedający się album Dire Straits „Brothers in Arms” był pierwszym albumem, który sprzedał ponad milion płyt w nowym wówczas formacie CD. Zespół rozwiązał się w roku 1995, ale ich muzyka żyje dzięki między innymi koncertom typu Tribute.
A Tribute to Dire Straits było zagrane dotychczas w kilku krajach przy wyprzedanych salach m.in. w Szwecji, i Danii. Szwedzcy muzycy, którzy tworzą ten projekt, przez ostatnie lata spotykali się z nieustającym uznaniem widowni i recenzentów. Tak o nich pisała prasa:


„ A Tribute to Dire Straits to wysoki standard” - Corren


„Gra na gitarze Stefana Jonssona jest fenomenalna” - Barometr.


Nasza firma od roku 2000 miała okazję promowania w Polsce kilku koncertów Marka Knopflera z zespołem. Wszystkie ciszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Nadszedł więc czas, byśmy zaprezentowali Państwu specjalne wydarzenie, jakim jest A Tribute to Dire Straist.