AZYL na wyjeździe w Warszawie

Bilety na koncert AZYL na wyjeździe w Warszawie - 29-03-2022

Koncert AZYL na wyjeździe w Warszawie

Jakub Wocial , Edyta Krzemień , Maciej Nerkowski , Maciek Nerkowski

29.03.2022 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Scena Relax


Nasi Drodzy Widzowie, wznawiamy nasz AZYL tym razem na wyjeździe.


Foyer Sceny Relax, Złota 8, 00-019 Warszawa


Zapraszamy do udziału w wydarzeniach, spotkaniach muzycznych w naszej wyjątkowej przestrzeni. Szczegółowy repertuar znajdziecie na naszym fanpage'u Broadway w Polsce. Do zobaczenia.Podczas wydarzeń obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa.


---
Azyl by Broadway w Polsce jest nową przestrzenią działań artystycznych w Warszawie. Miejsce to powstało z inicjatywy Jakuba Wociala – utytułowanego artysty musicalowego, posiadającego w dorobku wiele ważnych ról na scenach polskich oraz zagranicznych – i jest odpowiedzią na czasy, z którymi przyszło nam się obecnie mierzyć. Ideą tego miejsca jest niwelowanie barier między artystami a widzami, swobodna atmosfera oraz wzajemny dialog. Wszystkie spotkania w AZYLU są bardzo kameralne, intymne oraz unikatowe, bo przy tak niewielkiej widowni każda osoba bezpośrednio wpływa na atmosferę podczas koncertu i niemożliwe są dwa takie same wieczory. Przed i po koncertach odbywają się spotkania widzów z artystami.


------------------------------------------------------------
UWAGA! Prosimy wybrać bilety z odpowiedniej puli. Aby sprostać wszystkim aktualnym obostrzeniom bilety dostępne są w opcji dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19 lub posiadających status ozdrowieńców oraz dla osób, które nie uczestniczą w procesie szczepień. Prosimy wybrać bilety, które wg Państwa najlepszej wiedzy będą odpowiadać statusowi w dniu wydarzenia.


------------------------------------------------------------


Widzowie są zobowiązani do przestrzegania aktualnie obowiązujących restrykcji sanitarnych. Prosimy o śledzenie komunikatów organizatora