Edyta Bartosiewicz + support: Kwiaty we Wrocławiu

Bilety na koncert Edyta Bartosiewicz + support: Kwiaty we Wrocławiu - 13-03-2022

Koncert Edyta Bartosiewicz + support: Kwiaty we Wrocławiu

EDYTA BARTOSIEWICZ , Kwiaty

13.03.2022 19:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Centrum Koncertowe A2


Edyty Bartosiewicz, jednej z czołowych postaci polskiej piosenki i sceny rockowej, przedstawiać nie trzeba.

Wokalistka, ale przede wszystkim kompozytorka i autorka tekstów, które stały się głosem już kilku pokoleń, wraca na scenę z nową mocą i pomysłem na nową artystyczną drogę. I wreszcie zawita też we Wrocławiu, w klubie A2, żeby zenergetyzować swoją muzyką i głosem początek grudnia. Publiczność będzie miała okazję poznać swoje ukochane utwory w wyjątkowych aranżacjach oraz nowe kompozycje z ostaniej płyty „The Moment”. Po ostatnim koncercie Edyty w Jarocinie fani, dziennikarze i krytycy muzyczni byli zachwyceni. Ten nastrój Edyta wraz z zespołem wyczaruje we wrocławskim A2, już marca.

Zespół Kwiaty tworzy 5 osób mających wspólne założenia: upodobanie w harmoniach, tradycyjne wykorzystanie instrumentów, określone brzmienie, trochę z bigbitowych lat 60., a trochę z przełomu lat 80. i 90., gdy brytyjskie i polskie zespoły wygrywały ładne melodie na gitarach przepuszczonych przez arsenał efektów. Kwiaty myślą po polsku, mówią po polsku i śpiewanie po polsku jest dla nich najbardziej naturalne.

Skład: M. Domachowska - wokal, K. Krzemieniewski - gitara, P. Przyborowski - gitara, instrumenty klawiszowe, W. Chroboczyński - bas, J. Frąś - perkusja.

Słowa klucze: dream pop, shoegaze, punk rock, Mac DeMarco, Republika, Maanam.Powiązane