Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 28: BAiKA oraz Julia Rover w Poznaniu

Bilety na koncert Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 28: BAiKA oraz Julia Rover w Poznaniu - 15-03-2022

Koncert Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 28: BAiKA oraz Julia Rover w Poznaniu

Rover , BAiKA , Mariusz Kwaśniewski

15.03.2022 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - Blue Note Jazz Club


Dwa koncerty i dwie rozmowy z wykonawcami, prowadzone przez poznańskiego dziennikarza Mariusza Kwaśniewskiego. Dużo dobrej muzyki i interesujące rozmowy – wszystko rejestrowane i emitowane w radiu Afera. Tym razem zaprezentują się BAiKA oraz Julia Rover.

BAiKA to duet, który tworzą Piotr Banach (pierwszy lider zespołu Hey, producent i współkompozytor debiutanckiej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej Puk, puk, założyciel zespołu Indios Bravos, autor solowej płyty Wu-Wei z udziałem Abradab, Alicji Janosz, Gutka i Tomka Lipińskiego) oraz grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka Kasia „Kafi” Sondej (exStandBy).

Przydomek debiutantki Julia Rover, to suma uwielbienia jej rodziców do jazdy na rowerze, jej uwielbienie dla Julii Roberts i utwór Led Zeppelin „Rover”. Rower zresztą nie jest bez znaczenia w historii życia artystki.

Po coverach, Julia w sierpniu opublikowała na streamingu pierwszy singiel. – Muzykę robię z Bratem Witem, który jest członkiem zespołu Rat Kru – mówi Julia w Czwórce. – Śmiejemy się, że taki z nas duet: Brat Wit i Julia Rover. Skąd wziął się „Karmel”? – Uwielbiam jeść i uwielbiam słodycze, a najbardziej słony karmel – mogę go jeść pod każdą postacią – zdradza artystka. – To mój autorski singiel i być może nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie Brat Wit. Zanim zaczęłam z nim współpracę, wszystkie teksty powstawały pod kołdrą, a ich dzikie muzyczne improwizacje tworzyłam w zaciszu domowym. Gdy poznałam Witka, poprosił, żebym wysłała swoje dokonania. Spodobało się i tak zaczęła się współpraca, spokojna, bez presji i na chillu. Gdyby nie Rat Cru, to bym chyba została pod tą kołdrą – dodaje.

Bilety:
15 zł - miejsca siedzące nienumerowane

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia przepisami epidemicznymi, do otwartej sprzedaży przeznaczone jest jedynie 30 proc. biletów. Pozostałe 70 proc. mogą kupić jedynie osoby zaszczepione. Kupując bilet z puli dla zaszczepionych wyrażasz zgodę na zweryfikowanie przy wejściu na koncert ważności certyfikatu szczepień. Brak ważnego certyfikatu spowoduje odmowę wejścia na koncert. W tej sytuacji nie przysługuje zwrot należności za bilet.Powiązane