Ólafur Arnalds - Some kind of peace w Bielsku-Białej

Bilety na koncert Ólafur Arnalds - Some kind of peace w Bielsku-Białej - 30-06-2022

Koncert Ólafur Arnalds - Some kind of peace w Bielsku-Białej

Olafur Arnalds , ÓLAFUR ARNALDS

30.06.2022 20:00

Bielsko-Biała(Śląskie) - Cavatina Hall


some kind of peace / Live 2022

Wielokrotnie nagradzany islandzki artysta, kompozytor i producent Ólafur Arnalds powraca do koncertowania po wydaniu swojego monumentalnego albumu "Some Kind of Peace". Dwukrotnie nominowany do Grammy 2022 porywa publiczność na całym świecie, a on sam zaprasza słuchaczy w podróż, podczas której zaprezentuje swoją najbardziej osobistą i szczerą muzykę - po raz pierwszy w historii graną na żywo na scenie. Jego poruszające i często intensywnie emocjonalne występy są ćwiczeniem z intymności, przestrzenią dla artysty i publiczności, aby dzielić się swoją wrażliwością poprzez muzykę.

Ólafur wraz z zespołem muzyków i techników stworzyli porywający występ, w którym połączyli przeszłość, teraźniejszość i nowy materiał. Jego przełomowe, samogrające fortepiany Stratus będą towarzyszyć mu w podróży - tworząc nieoczekiwane harmonie i zaskakujące sekwencje melodyczne, które sprawiają, że każdy występ jest wyjątkowy.


"Some Kind of Peace" to album niezwykły w swojej otwartości i szczerości. W świetle wszystkiego, co się wydarzyło, te koncerty bez wątpienia będą miały szczególne znaczenie.Powiązane