Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: M.Koteluk, S.Soyka i inni w Łodzi

Bilety na koncert Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: M.Koteluk, S.Soyka i inni w Łodzi - 02-06-2022

Koncert Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: M.Koteluk, S.Soyka i inni w Łodzi

Grażyna Łobaszewska , Mela Koteluk , Adam Nowak , Stanisław Soyka

02.06.2022 19:00

Łódź(Łódzkie) - Teatr Muzyczny w Łodzi


Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie.


Grażyna Łobaszewska słynie z takich hitów jak "Czas nas uczy pogody", "Brzydcy" czy "Ludzie z duszą". W 2022 roku wybitna wokalistka świętuje 50-lecie działalności!


Artystka od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel. Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziesz je podczas wyjątkowych koncertów jubileuszowych artystki. Nie zabraknie pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego. Podczas koncertów Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie zespół Ajagore, a także niezwykli goście. Na scenie zobaczymy m.in. Melę Koteluk, Adama Nowaka, Stanisława Soykę czy Kubę Badacha.


Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. 


Goście występujący na trasie koncertowej:
Łódź: Mela Koteluk, Adam Nowak, Stanisław Soyka

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane