Roksana Węgiel - Energetyczny koncert Roksany Węgiel w Kielcach

Bilety na koncert Roksana Węgiel - Energetyczny koncert Roksany Węgiel w Kielcach - 25-11-2023

Roksana Węgiel - Energetyczny koncert Roksany Węgiel w Kielcach

Roksana Węgiel

25.11.2023 17:00

Kielce(Świętokrzyskie) - Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Kup bilet Bilety24 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 19 miesięcy
Do wydarzenia 55 dni

ROKSANA WĘGIEL - Zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids oraz Eurowizji Junior 2018 i zdobywczyni tytułu Artysta 2019 roku. MTV. Jej debiutancki singiel Żyj w serwisie YouTube wyświetlono prawie 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, a 12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel Lay Low, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. 


Impreza bez ograniczeń wiekowych.  

Osoby niepełnoletnie przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). 

 - osoby, które nie ukończyły 14 roku życia (urodzone po 3 grudnia 2008 r.) mogą wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej! Opiekun i osoba niepełnoletnia muszą posiadać bilety wstępu.  

- osoby od 14 do 16 roku życia (urodzone od 3 grudnia 2006 r. do 3 grudnia 2008 r.) muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Opiekunowie zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.  

- powyżej 16 roku życia ( urodzone do 3 grudnia 2006 r. ), a nie mające ukończone lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane