Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Show muzyczno-taneczne z największymi przebojami prosto z Włoch! w Koszalinie

Bilety na koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Show muzyczno-taneczne z największymi przebojami prosto z Włoch! w Koszalinie - 22-04-2022

Koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Show muzyczno-taneczne z największymi przebojami prosto z Włoch! w Koszalinie

Un treno per l'Italia

22.04.2022 19:00

Koszalin(Zachodniopomorskie) - Teatr Muza Variete


Un treno per l'Italia, czyli Pociąg do Włoch to SHOW taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Przenieś się z nami w miejsce gdzie wręcz poczujesz powiew letniej bryzy i promienie słońca.


Zapraszamy na spotkanie z naszą muzyczną mafią. Don Pablo i Don Bartollini zabiorą ze stacji Polonia i przewiozą do stacji Italia. Wraz z solistkami i tancerkami Teatru Variete Muza rozgrzeją do czerwoności każdego z nas. Opowiedzą jak to jest mieć ognisty temperament oraz co jest najważniejsze dla prawdziwego Włocha. Poznamy co jest jego największą miłością oraz ile ma lat, kiedy wyprowadza się z domu. W Wenecji zatrzymamy się na balu maskowym. Nie zabraknie największych hitów, dobrze znanych przez każdego: Azzurro, Felicita, L'Italiano, Tu vuo fa l'Americano, Mamma, O Sole mio i Volare.


Oprawę muzyczną przygotował Jarosław Barów - polski kompozytor, aranżer i pianista związany z Kabaretem Koń Polski. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Kierownik muzyczny wielu produkcji telewizyjnych (m.in. Ananasy z Naszej Klasy, Marian i Hela, Fabryka Śmiechu, Festiwal Kabaretu w Koszalinie). Twórca musicalu "Raj". Od wielu lat współpracuje z największymi gwiazdami polskiej muzyki: Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Katarzyna Cerekwicka, Krzysztof Cugowski, Beata Kozidrak, Sławek Uniatowski, Katarzyna Kowalska, Kuba Badach, Kasia Moś Ania Dąbrowska i wielu innych.


Resztę wieczoru będzie umilał DJ, muzyką nie tylko z Italii!


Przypominamy, że bar jest otwarty! Warto przyjść wcześniej.
Muza posiada własną kuchnię! Możliwe jest zamówienie cateringu:
- kolacja 39zł / os
Roladka z polędwiczki wieprzowej w sosie z pomidorów pelati podawana z kaszą pęczak oraz sałatką wiosenną w jadalnym koszyczku.
- deska przekąsek (2-3os.) 45zł - mini tortille, przekąski mięsne / przekąski vege, bruschetta z pomidorami
- deska serów (2-3os) 45zł - wybór serów, orzechy i owoce sezonowe
Wszystkie pozycje oraz catering indywidualny prosimy rezerwować w biurze Teatru.


Data: 22.04.2022
Godzina: 19:00 (kolacja: 18:00*)
Bilety:
70zł - VIP z lampką wina
60zł - normalny
15% zniżki na rezerwacje grupowe

Miejsce: Duża Scena


*Dania nie będą serwowane w trakcie trwania spektaklu.