DREAMSTATE EUROPE w Gliwicach

Bilety na koncert DREAMSTATE EUROPE w Gliwicach - 23-04-2022

Koncert DREAMSTATE EUROPE w Gliwicach

Above & Beyond , Dreamstate Europe

23.04.2022 19:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice
Jono, Tony i Paavo czyli Above & Beyond od dwóch dekad są w czołówce muzyki elektronicznej. Mają rzesze fanów na całym świecie.

Założyciele kultowych wytwórni płytowych Anjunabeats i Anjunadeep oraz gospodarze cotygodniowego programu radiowego, który w każdy piątek dociera do milionów miłośników dance’u (Group Therapy). Trio zdobyło dwie nominacje do nagrody GRAMMY™ za hymn „Northern Soul” feat. Richard Bedford i „We’re All We Need” feat. Zoë Johnston. W 2018 roku czwarty elektroniczny album zespołu, „Common Ground”, zadebiutował na trzecim miejscu listy Official Billboard Album Chart.

Brytyjska „biblia muzyczna” – Q Magazine, określił ich „największym na świecie kultowym zespołem”.

Godna pozazdroszczenia lista koncertów Above & Beyond. Występowali w najbardziej pożądanych, historycznych miejscach, takich jak Madison Square Garden w Nowym Jorku, The Hollywood Bowl, Sydney Opera House, Royal Albert Hall w Londynie, Red Rocks Amphitheater. Ich występy festiwalowe na Huntington Beach w Los Angeles i w The Gorge Amphitheatre w stanie Waszyngton biły rekordy frekwencji.

Po pierwsze autorzy piosenek, po drugie producenci. Niezachwiane zaangażowanie Above & Beyond spowodowało, że ich kariera jest na takim poziomie, o którym wielu współczesnych artystów muzyki elektronicznej może tylko pomarzyć. Wydali cztery uznane albumy studyjne, 14 albumów kompilacyjnych, dwa albumy „akustyczne” i samodzielny album do jogi i medytacji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#Dreamers, po premierze oraz spektakularnym sukcesie Dreamstate Europe 2019 czas na napisanie nowego rozdziału tej fantastycznej historii! 23 kwietnia 2022 roku w nowoczesnej Arenie Gliwice odbędzie się wydarzenie, które przeniesie Was w całkowicie inny wymiar! Nadchodzi Dreamstate Europe 2022 – produkcja ze wspaniałym line-up’em, która nie ma żadnych granic! Zapraszamy Was już teraz na niesamowitą przygodę, której gwarancją jest wielkiego rozmachu show, najlepsi światowi artyści i niebanalne pomysły!

Dreamstate Europe zadebiutował w kwietniu 2019 właśnie w Gliwicach. Oczekiwania były wielkie, ale w pełni im sprostaliśmy. Line-up, który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli! Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii na świecie!Powiązane