Letnie Brzmienia: Sobel w Gorzowie Wielkopolskim

Bilety na koncert Letnie Brzmienia: Sobel w Gorzowie Wielkopolskim - 06-08-2022

Koncert Letnie Brzmienia: Sobel w Gorzowie Wielkopolskim

Sobel

06.08.2022 20:00

Gorzów Wielkopolski(Lubuskie) - Amfiteatr MCK


Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W sierpniu w gorzowskim Amfiteatrze usłyszymy niepowtarzalny wokal sanah (4.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach oraz eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (6.08).

Wokalistka sanah jest jedną z najciekawszych autorek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” a także utworów: „Melodia”, „No sory”, „Ale jazz!”, „kolońska i szlugi”. W 2020 r. wydała swój debiutancki album „Królowa dram”, który w tym roku otrzymał status Diamentowej Płyty.

Sobel to pseudonim pochodzącego ze Świdnicy rapera, kompozytora i producenta muzycznego Szymona Sobla. Popularność zyskał po wydaniu singla „Impreza”, który zdobył miliony odtworzeń i status platynowej płyty. Kolejny singiel „Wyglądasz tak pięknie” również pokrył się platyną, a utwór „Każdego dnia” złotem. W czerwcu 2020 r. Sobel wypuścił swoje pierwsze wydawnictwo „Kontrast” będące zwiastunem debiutanckiej płyty. Pierwsza długogrająca płyta Sobla „Pułapka na motyle” ujrzała światło dzienne w kwietniu 2021 r. i od razu znalazła się na 6. miejscu TOP 10 globalnego zestawienia premier na Spotify.Powiązane