Letnie Brzmienia: Sobel w Bielsku-Białej

Bilety na koncert Letnie Brzmienia: Sobel w Bielsku-Białej - 22-07-2022

Koncert Letnie Brzmienia: Sobel w Bielsku-Białej

Sobel

22.07.2022 20:00

Bielsko-Biała(Śląskie) - Hala pod Dębowcem BBOSiR


Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W sierpniu na bielskiej polanie pod Dębowcem usłyszymy niezwykły projekt muzyczny Ralpha Kaminskiego (15.07), eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (22.07) oraz niepowtarzalny wokal sanah (7.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach.

Ralph Kaminski to artysta totalny, wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy autorską muzykę, którą trudno zaszufladkować i sklasyfikować. Zadebiutował w 2016 r. albumem „Morze”, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych. Jego druga płyta „Młodość”, ukazała się w 2019 r. i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku. W 2021 r. wydał album „KORA”, którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. W 2020 r. wydała swój debiutancki album “Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukaże się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.Powiązane