MYSLOVITZ zagra w Starym Klasztorze! we Wrocławiu

Bilety na koncert MYSLOVITZ zagra w Starym Klasztorze! we Wrocławiu - 16-10-2022

Koncert MYSLOVITZ zagra w Starym Klasztorze! we Wrocławiu

Myslovitz

16.10.2022 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


wROCKfest.pl zaprasza 16 października  do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert zespołu MYSLOVITZ!

MYSLOVITZ
to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach.
Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak "Długość dźwięku samotności", "Dla ciebie", "My", "Chłopcy", "Scenariusz dla moichs ąsiadów", "Peggy Brown", "Z twarzą Marilyn Monroe" i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych. W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy'ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.


Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

W 2022 roku zespół obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji w przygotowaniu jest wiele wydarzeń, m.in. nowa płyta, która ukaże się jesienią bieżącego roku. Koncerty zespołu MYSLOVITZ to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.Powiązane