ORGANEK we Wrocławiu

Bilety na koncert ORGANEK we Wrocławiu - 10-11-2022

Koncert ORGANEK we Wrocławiu

ORGANEK

10.11.2022 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka


Oryginalne brzmienie, zaangażowane teksty i charyzmatyczny wokalista. Zapraszamy na koncert zespołu ØRGANEK 10 listopada o godz. 20.00 do Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Zespół ØRGANEK to obecnie jeden z najlepszych zespołów na polskiej scenie muzycznej.

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też ważkość treści i tematów. Oprócz typowych dla Organka tekstów o relacjach międzyludzkich, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”.

Koncert w Sali Radia Wrocław z repertuarem z płyty „Na razie stoję, na razie patrzę” to gwarancja dynamicznego, przebojowego i bezkompromisowego show z nową muzyką na nowe czasy.

ØRGANEK

Tomasz Organek (gitara, śpiew)
Adam Staszewski (bas)
Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe)
Robert Markiewicz (perkusja)Powiązane