Renata Przemyk AKUSTIK - Koncert Renaty Przemyk - Akustik Kwartet w Stargardzie

Bilety na koncert Renata Przemyk AKUSTIK - Koncert Renaty Przemyk - Akustik Kwartet w Stargardzie - 08-05-2022

Renata Przemyk AKUSTIK - Koncert Renaty Przemyk - Akustik Kwartet w Stargardzie

Renata Przemyk

08.05.2022 18:00

Stargard(Zachodniopomorskie) - Stargardzkie Centrum Kultury


Już 8 maja 2022 r. na Dużej Scenie Stargardzkiego Centrum Kultury Przemyk Akustik Kwartet, czyli intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej.


Renata Przemyk - wokal, instrumenty perkusyjne,

Piotr Wojtanowski - gitara basowa, gitara akustyczna,

Piotr Bogutyn - gitara akustyczna,

Jacek Bielecki - wiolonczela.


Bilety:
parter - 79 zł normalny /69 zł ulgowy dla posiadacza Stargardzkiej Karty Mieszkańca, Karty Seniora, Karty Dużej Rodziny 
balkon - 59 zł normalny /49 zł ulgowy dla posiadacza Stargardzkiej Karty Mieszkańca, Karty Seniora, Karty Dużej Rodziny


RENATA PRZEMYK
Trudno jednoznacznie określić twórczość muzyczną Renaty - jest tam rock, poruszające teksty, elementy etniczne, czasem mocna sekcja rytmiczna, czasem dynamiczny głos z samym basem, ale też ironia i głos biały - wszystko co w danym momencie może być potrzebne do wyrażenia aktualnych emocji. W muzyce nie ma granic. Sama artystka nazywa to co robi wiecznym poszukiwaniem brzmień, wzruszeń i klimatów do niczego przedtem niepodobnych. Stąd pewnie każda kolejna płyta różni się diametralnie od poprzedniej, choć na każdej nieodmiennie pojawia się akordeon, instrument, do którego ma ewidentną słabość, bez względu na mody i jej charakterystyczny głos.

Współpracowała z wieloma artystami m.in.: Habakuk, Fiolka, Pidżama Porno, Strachy Na Lachy, Katarzyną Nosowską, Anią Rusowicz, Kayah (nagrały wspólnie płytę "Panienki z temperamentem" 2010r.). Zawsze jednak pozostaje producentem własnych przedsięwzięć i decyduje o ich charakterze. Śpiewała na największych polskich scenach, również takich jak Przystanek Woodstock, ale ma też świetny kontakt z publicznością w kameralnych przestrzeniach klubu czy teatru. Magia wymienianej z publicznością energii i szczerość pozwala jej zdobywać serca słuchaczy nieprzerwanie od trzydziestu lat.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane