Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Musical z największymi włoskimi przebojami na żywo w Świnoujściu

Bilety na koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Musical z największymi włoskimi przebojami na żywo w Świnoujściu - 15-08-2022

Koncert Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch - Musical z największymi włoskimi przebojami na żywo w Świnoujściu

Un treno per l'Italia

15.08.2022 20:00

Świnoujście(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr Miejski


Un treno per l'Italia czyli "Pociąg do Włoch" to niesamowite show taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Don Pablo Barroso i Don Bartollini Capri wraz ze swoimi partnerkami zabiorą widzów w niesamowitą podróż pociągiem pełnym hitów, do świata największych włoskich przebojów, królujących niegdyś na festiwalach w San Remo czy Weneckim Carnivale.


Usłyszymy mnóstwo niezapomnianych piosenek, które wszyscy znamy i chętnie nucimy: (Azzurro, Felicita, L'Italiano, Tu vuo fa l'Americano, Mamma Maria, Sereno'e, Ce Sara, Acapulco, Come Prima, Sara perche ti amo, Tornero, Piu bella cosa, O Sole mio, Nie płacz kiedy odjadę, Ti Amo, czy Volare). Na scenie, oprócz wokalistów i wokalistek zobaczymy tancerki słynącego z wielkich hitów Teatru Variete Muza, a całości dopełni brzmienie zespołu na żywo !


Oprawę muzyczną przygotował słynny dyrygent Royal Orkiestry, kompozytor Jarosław Barów, twórca Tribute to Abba czy Anna&Anna. To będzie wieczór, który na długo pozostanie w Twej pamięci!