GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser w Poznaniu

Bilety na koncert GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser w Poznaniu - 20-05-2022

Koncert GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser w Poznaniu

Grażyna Biedroń

20.05.2022 23:59

Poznań(Wielkopolskie) - Projekt LAB***

Witaj, to ja GAYA.

Na skrzydłach wiosny przybyłam do LABu ubrana w soczystą zieleń i hipnotyzujący fiolet. Ślady moich bosych stóp wybudzają roślinność z zimowego letargu, a moja magia zmusi do zakwitnięcia każdy kwiat. Jednym ruchem moich świetlistych włosów koloruję świat kalejdoskopem barw. Za dnia towarzyszy mi tęcza, a nocą emituję słodką aurę tajemnicy… Odważysz się odkryć ją razem ze mną?

Przed Tobą nowy cykl imprez wypełnionych atrakcjami, które pozostawią ślad w Twojej pamięci. Miejsce, które znasz jako LAB, stanie się krainą marzeń. Oto pierwszy projekt młodej DJki Lili Hauser oddającej hołd naturze wraz z przyjaciółmi. Spotkasz tam Twoich ukochanych DJów z okolicy. Towarzyszyć im będą zagraniczni goście, którzy rozgrzeją atmosferę w pełnej świateł i artystycznych zakamarków przestrzeni autorstwa Lili.

Czego możesz się spodziewać? Tajemnica to tajemnica! Gaya zaczaruje Cię blaskiem księżyca już w piątek 20.05.2022, kiedy minie północ. Muzyczny rytuał odbędzie się w nowo postawionej mistycznej LAB dżungli na Grochowych Łąkach. Kto wie, może miniesz Gayę przechadzającą się w mglistym lesie?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!