Festiwal Juweland - Smolasty, Oliwka Brazil, Young Multi, Otsochodzi, Masno Gang, Lordofon

Bilety na Festiwal Juweland - Smolasty, Oliwka Brazil, Young Multi, Otsochodzi, Masno Gang, Lordofon

Festiwal Juweland - Smolasty, Oliwka Brazil, Young Multi, Otsochodzi, Masno Gang, Lordofon

OTSOCHODZI , Young Multi , Smolasty , Masno , Oliwka Brazil , Festiwal Juweland , Lordofon

03.06.2022 17:00

Słupsk(Pomorskie) - Park Kultury i Wypoczynku


3 czerwca 2022 r.: Smolasty, Oliwka Brazil, Young Multi, Otsochodzi, Masno Gang, Lordofon


ROCK | HIP - HOP | RAP | POP | ALTERNATYWA
Festiwal jest międzyuczelnianym festiwalem z założeniem cyklicznej corocznej organizacji. W trakcie Festiwalu prezentowane są przedstawienia środowisk naukowych i prospołecznych rozpoznawalnych na arenie nie tylko polskiej oraz młodych ludzi. Pierwszy człon nazwy nawiązuje do juwenaliów, czyli dni kultury studenckiej. Przyrostek "land" nawiązuje do ostoi, miejsca unitarnego w stosunku do ówczesnych szeroko rozumianych problemów. W festiwalu biorą udział artyści z całej Polski reprezentujący różne gatunki z całej Polski. Do line up'u wydarzenia zaprosiliśmy artystów o niezaprzeczalnej pozycji na arenie scenicznej, jak również tych, którzy niedawno rozpoczęli lub rozpoczynają swoją drogę artystyczną.

Uczestnicy Festiwalu pochodzą z dużych ośrodków miejskich, ale także z małych ośrodków kulturalnych. Wśród zaproszonych artystów możemy przedstawić KULT, Krzysztofa Cugowskiego (Budka Suflera), Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, a także artyści popularni wśród młodego społeczeństwa jak np. Smolasty czy Young Multi. Festiwal składa się z trzech dni koncertowych, w dniach 3 - 5 czerwca br. Festiwal współorganizowany jest z Miastem Słupsk oraz ngosami. Według wiedzy organizatorów "JUWELAND" jest wyjątkowym edukacyjno - artystycznym przedsięwzięciem w Polsce, które z jednej strony daje możliwość spotkania artystów nieprofesjonalnych z artystami zawodowymi, z drugiej zaś zwraca szczególną uwagę na aspekt kulturalnej, artystycznej i obywatelskiej edukacji młodzieży.


RODZAJE BILETÓW:
• VIP odgrodzony teren pod sceną
• Standard cały obiekt festiwalu


Zgoda na udział w wydarzeniu (dla osób poniżej 16. roku życia): https://www.kupbilecik.pl/files/pliki/Juweland-zgoda-na-udzial.pdf

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane