Grzegorz Turnau - Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem w ramach trasy "Znów wędrujemy LIVE" w Słupsku

Bilety na koncert Grzegorz Turnau - Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem w ramach trasy "Znów wędrujemy LIVE" w Słupsku - 08-12-2022

Grzegorz Turnau - Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem w ramach trasy "Znów wędrujemy LIVE" w Słupsku

Grzegorz Turnau

08.12.2022 18:00

Słupsk(Pomorskie) - Polska Filharmonia Sinfonica Baltica


Grzegorz Turnau wyrusza w 2022 roku w trasę po największych salach koncertowych w Polsce, aby przez cały rok razem z publicznością świętować swoje 55. urodziny! Grzegorz Turnau bilety na koncerty już dostępne!

"Znów Wędrujemy LIVE" to podróż szlakiem wszystkich albumów Turnaua, któremu towarzyszą od lat znakomici wędrowni muzykanci. Można liczyć na niezapowiedzianych gości i nowe piosenki. Istotna jest jednak przede wszystkim okazja do spotkania z wokalistą, kompozytorem i pianistą Grzegorzem Turnauem w jego, być może, najlepszej życiowej formie.

Obecny na polskiej scenie muzycznej od końca lat 80. krakowski piosenkarz, kompozytor i pianista wydał dotąd 16 albumów z własnym repertuarem. Karierę rozpoczynał w Piwnicy pod Baranami zaraz po zdobyciu pierwszej nagrody na krakowskim Studenckim Festiwalu Piosenki (1984). Regularnie i intensywnie koncertuje. Komponuje muzykę dla filmu i teatru (m.in. od wielu lat współpracując z reżyserem Jarosławem Kilianem), jest też autorem większych form muzycznych i (od 2016 roku) kierownikiem muzycznym Teatru Lalka w Warszawie. Laureat wielu nagród, m.in. 9 Fryderyków, 2 Wiktorów, Grand Prix Festiwalu w Opolu. Otrzymał medal Gloria Artis i Złoty Krzyż Zasługi. W 2016 roku został laureatem Nagrody Miasta Krakowa w dziedzinie kultury i sztuki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane