Sarius - Koncert Sariusa! w Rzeszowie

Bilety na koncert Sarius - Koncert Sariusa! w Rzeszowie - 08-10-2022

Sarius - Koncert Sariusa! w Rzeszowie

Sarius

08.10.2022 20:30

Rzeszów(Podkarpackie) - Klub Pod Palmą


Sarius to młody częstochowski raper, który zadebiutował w ramach Asfalt Records w listopadzie 2013. Ma mocny i charakterystyczny styl. Jego debiutancki album "Blisko Leży Obraz Końca" powstał pod skrzydłem DJ Eproma, autora prawie wszystkich produkcji i głównego realizatora całości.

Jeśli chodzi o hip-hop, pierwszą walkę i pierwsze zwycięstwo w karierze zawodowej ma już za sobą - płyta spotkała się z uznaniem słuchaczy. Entuzjastycznym ocenom towarzyszyło zaskoczenie ukrytym do tej pory talentem Sariusa. Na raperze poznał się między innymi O.S.T.R., który wraz z Hadesem nagrał gościnne zwrotki, a także wyprodukował jeden numer na płycie. Swój bit dostarczył też Emade.


Kiedy - 08.10.

Gdzie - Klub Pod Palmą | Rzeszów

Wiek - 16+

Start - 20:30


Bilety dostępne na Kupbilecik.pl

I PULA - 49 PLN

II PULA - 59 PLN

III PULA - 69 PLN

W dniu koncertu - 80 PLN

____________________
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Powiązane