Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Fisz/Król/Artur Rojek/Spięty w Szczecinie

Bilety na koncert Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Fisz/Król/Artur Rojek/Spięty w Szczecinie - 05-12-2022

Koncert Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Fisz/Król/Artur Rojek/Spięty w Szczecinie

Wojtek Mazolewski Quintet , SPIĘTY , Artur Rojek , KRÓL , Fisz

05.12.2022 18:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie


WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET - TOUR 2022
&
ARTUR ROJEK/FISZ/KRÓL/SPIĘTY


Po olbrzymim sukcesie ubiegłorocznych koncertów we Wrocławiu i Katowicach wracamy do Was z trasą Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022.


Podczas koncertów usłyszycie WMQ w najznakomitszym wydaniu. Polka, Komeda, ale przede wszystkim nowe utwory - zarówno z albumu WMQ "Spirit to All", jak i wyprodukowane przez Wojtka Mazolewskiego specjalnie na tą trasę muzyczne niespodzianki.


Zobaczycie i usłyszycie nowych wspaniałych Gości i Przyjaciół Wojtka, z którymi wielokrotnie już przekraczali granice stylistyczne, dając niesamowite koncerty.
Tak będzie i tym razem.


„.... Kwintet pokazał, że w Polsce można robić świetny jazz...." (Pan Matusiak, blog)
„Artysta szalony, diabelnie utalentowany" (Artur Szklarczyk, cgm)


„Bez dwóch zdań Wojtek Mazolewski jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Od lat oczarowuje publiczność w Polsce i nie tylko." (Nikola Nina Skopowska, All About Music)


„Wojtek Mazolewski od wielu lat urzeka publiczność na całym świecie swoim niepowtarzalnym, muzycznym alfabetem." (Jazz Press).


„Wojtek Mazolewski Quintet oswoił jazz i wprowadził go na listy przebojów... ." (Co jest grane, wyborcza.pl)


To tylko kilka dziennikarskich głosów.


A co mówi sam Artysta?


„Po raz kolejny czuję wielką potrzebę podzielenia się najnowszą muzyką i jej terapeutyczną mocą. Rok 2022 jest pełen niespodziewanych wydarzeń, które działają na nas w najróżniejszy sposób. Muzyką wyrażamy w nieskrepowany sposób to, co czujemy i dzięki niej możemy być razem."


Pomimo tego, że WMQ we wrześniu wydaje nowy album: „Spirit To All", rusza w trasę z Gośćmi i wierzcie, że to będzie naprawdę spektakularne wydarzenie!


A musicie wiedzieć, że dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów. Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco i entuzjastyczne recenzje - tak wyglądają trasy kwintetu Wojtka Mazolewskiego.Powiązane