Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie w Nowym Sączu

Bilety na koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie w Nowym Sączu - 05-08-2022

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie w Nowym Sączu

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej , Beata Kozidrak

05.08.2022 20:00

Nowy Sącz(Małopolskie) - Amfiteatr


Największe przeboje Beaty Kozidrak Symfonicznie oraz najpiękniejsze utwory muzyki filmowej usłyszymy podczas jedynego koncertu w Nowym Sączu JUŻ 5 SIERPNIA!! w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim.

W pierwszej części Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz znakomici wokaliści wykonają muzykę z filmów: Titanic, Gladiator, Piraci z Karaibów czy Króla Lwa. Na scenie zobaczymy dwie nowosądeczanki Natalię Szczypułę, Justynę Jędrusik oraz Kaję Mianowaną, Sylwię Gorajek, Michała Gasza, Jakuba Jurzyka.

W drugiej części koncertu usłyszymy największe przeboje Beaty Kozidrak w wydaniu symfonicznym. Będą to: Dwa serca dwa smutki, Biała Armia, Co mi Panie dasz i wiele innych w symfonicznej aranżacji.

Tego jeszcze nie było! Beata Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą maestro Przemysława Pasternaka.

Jak mówi sam maestro "Beata poprzez swój ogromny dorobek artystyczny łączy pokolenia, a jej utwory na których się wychowaliśmy, zasługują na doniosłą odsłonę i potęgę brzmienia Orkiestry Symfonicznej i Chóru. Poza tym łączy nas podobne wyczucie muzyczne i ta bliżej nieokreślona wyjątkowa energia współpracy, która mamy nadzieję przeniesie się na niezapomniane wrażenia koncertowe."

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej koncertuje w kraju i poza granicami, występowała z takimi artystami jak Andrea Bocelli, 2 cellos,  Albano i Romina Power. Orkiestra zachwyciła Ogólnopolskim Turne Filmowym "Władca Pierscieni" w trakcie którego słuchacze mieli okazję zobaczyć film i usłyszeć na żywo skomponowaną do filmu muzykę.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz osób starszych i samotnych.Powiązane