HUNTER zagra w Starym Klasztorze! we Wrocławiu

Bilety na koncert HUNTER zagra w Starym Klasztorze! we Wrocławiu - 15-10-2022

Koncert HUNTER zagra w Starym Klasztorze! we Wrocławiu

Hunter

15.10.2022 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


wROCKfest.pl zaprasza 15 października do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na klubowy koncert zespołu HUNTER

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie - wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym "izmom". Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.

W ciągu 35 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych) a albumy "Królestwo" i "Imperium" zyskały statusy złotych płyt.

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów. Zespół dziś tworzą: Drak - gitara/wokal, Pit - gitara, Saimon - bas, Jelonek - skrzypce, Daray - perkusja, Letki - instrumenty perkusyjne.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane