TRE VOCI WITH LOVE CZYLI WSZYSTKO O MIŁOŚCI w Gdańsku

Bilety na koncert TRE VOCI WITH LOVE CZYLI WSZYSTKO O MIŁOŚCI w Gdańsku - 30-11-2022

Koncert TRE VOCI WITH LOVE CZYLI WSZYSTKO O MIŁOŚCI w Gdańsku

Tre Voci

30.11.2022 20:30

Gdańsk(Pomorskie) - Filharmonia Bałtycka


TRE VOCI WITH LOVE CZYLI WSZYSTKO O MIŁOŚCI
Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.
To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.
To artyści nowej generacji, obdarzeni niezwykłymi głosami i ogromnym poczuciem humoru i zaskakującym wykonaniem słynnych aranżacji tak wielkich przebojów jak HALLELUJAH, BESAME MUCHO, czy choćby SHOW MUST GO ON.

Filmy promocyjne: https://youtu.be/lqBi7zXSGyM lub https://youtu.be/NTNHNIr3LUE

*******Powiązane