Próby otwarte w Zielonej Górze


Kup bilet Abilet 12:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 miesięcy
Do wydarzenia 29 dni
Najciekawsze jest zawsze to, co jest niewidoczne dla oczu… i uszu! Filharmonia Zielonogórska zaprasza  uczniów szkół ponadpodstawowych  na próby otwarte. Koncerty to zwieńczenie żmudnego okresu przygotowań, który jest jednym z najciekawszych etapów pracy. Każda próba przynosi niespodzianki również wykonawcom. Warto spojrzeć nad czym pracuje dyrygent, w jaki sposób porozumiewa się z instrumentalistami i solistami, a także w jaki sposób doszlifowuje szczegóły przed prezentacją przed publicznością. Po zakończonej próbie dyrygent i soliści zostają wraz z uczestnikami próby otwartej, by odpowiedzieć na nurtujące ich pytania. W sztuce nie ma tabu, a więc i podczas tej rozmowy nie ma tematu, którego nie można poruszyć. 

Joel von Lerber – harfa
Magdalena Stefaniak – sopran
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Rafał Kłoczko – dyrygent