Stacey Kent w Bielsku-Białej

Bilety na koncert Stacey Kent w Bielsku-Białej - 29-03-2023

Koncert Stacey Kent w Bielsku-Białej

Stacey Kent

29.03.2023 20:00

Bielsko-Biała(Śląskie) - Cavatina Hall


Stacey Kent to wokalistka jazzowa, którą możemy postrzegać jako absolutną ekstraklasę, z legionem fanów na całym świecie, wieloma wyróżnieniami i nagrodami, w tym nominacją do nagrody Grammy, sprzedażą albumów przekraczającą 2 miliony, albumami sprzedającymi się na poziomie Gold, Double Gold i Platinum, które osiągnęła szereg pozycji nr 1 na listach przebojów w całej swojej karierze.

Album „I Know I Dream: The Orchestral Sessions” (Okeh/SONY) zebrało świetne recenzje, w tym upragnione pięć gwiazdek w Downbeat, zdobyło „Album Roku” w kategorii wokal podczas Jazz Japan 2017 Nagrody i został opisany przez All About Jazz jako „odurzające niedopowiedzenie w najlepszym wydaniu.

Wychowana na wschodnim wybrzeżu USA, absolwentka literatury porównawczej z zacięciem muzycznym, udała się do Europy, by kontynuować studia. Po otrzymaniu dyplomu w Sarah Lawrence College w Nowym Jorku, poprzez serię zrządzeń losu, znalazła się w Londynie, gdzie zapisała się na studia muzyczne w Guildhall School of Music and Drama i gdzie poznała swojego przyszłego męża i partnera muzycznego , Jima Tomlinsona.

Chwalili jej umiejętność nieskazitelnego frazowania i niepowtarzalną estetykę łączącą wrażliwość i wyrafinowanie.

STACEY KENT – Vocals
JIM TOMLINSON – Saxophones and flutes
GRAHAM HARVEY – Piano
JEREMY BROWN – Bass
JOSH MORRISON – Drums

DAJCIE SIĘ PAŃSTWO PORWAĆ W MAGICZNY ŚWIAT DŹWIĘKU W NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ SALI KONCERTOWEJ W POLCE!

MUZYKA TO EMOCJE, MY DAJEMY IM PRZESTRZEŃ!Powiązane