Miłostki On Tour - Julia Żugaj | Warszawa II

Bilety na koncert Miłostki On Tour - Julia Żugaj | Warszawa II - 30-10-2022

Koncert Miłostki On Tour - Julia Żugaj | Warszawa II

Julia Żugaj

30.10.2022 18:30

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Proxima


Kup bilet GoingApp 18:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 27 dni
Miłostki On Tour to pierwsza solowa trasa koncertowa Julii Żugaj, promująca wydawnictwo o tym samym tytule. Julia swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w projekcie TEAM X. Nagrywanie wspólnych piosenek z zabawy przerodziło się w pasję, której efektem było pójście własną ścieżką i intensywna praca nad Miłostkami. Podczas jesiennej trasy koncertowej Julia Żugaj odwiedzi 5 polskich miast (Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków) i łącznie zagra 7 koncertów. Fani będą mogli nie tylko posłuchać najpopularniejszych utworów artystki, ale również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz wziąć udział w wyjątkowych spotkaniach Q&A. "Nie mogę się doczekać aż wreszcie zagramy nasz pierwszy koncert i ruszę na spotkania z Wami! Długo ukrywaliśmy fakt, że pracuję nad płytą i ten czas oczekiwania na podzielenie się z Wami tą informacją był bardzo ekscytujący. Podobnie było z trasą koncertową, dlatego bardzo cieszę się, że to już. Choć nie ukrywam, że przygotowuję dla Was kilka muzycznych niespodzianek - poza swoimi utworami, zagram kilka coverów, które na pewno przypadną Wam do gustu. Wszystkiego dowiecie się na koncertach!" --- Wstępny harmonogram imprezy: * 13:45 – otwarcie bram dla biletów FOTO TIME oraz VIP * 17:00 – otwarcie bram dla biletów standard * 18:30 – koncert [Julia Żugaj – Miłostki On Tour](https://goingapp.pl/selekcja/julia-zugaj-milostki-on-tour)