LITTLE BIG | WARSZAWA

Bilety na koncert LITTLE BIG | WARSZAWA - 21-11-2022

Koncert LITTLE BIG | WARSZAWA

Little Big

21.11.2022 20:30

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Kup bilet Biletomat 20:30 - Standard

Kup bilet Ticketmaster 20:30 - LITTLE BIG

Kup bilet Eventim 20:30 - LITTLE BIG - TOUR 2022

Kup bilet eBilet 20:30 - Little Big

Kup bilet GoingApp 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 49 dni***

bramka - 19:00
start - 20:30

Little Big wracają do Polski! Po 3 letniej przerwie grupa wystąpi na dwóch klubowych koncertach, które odbędą się 12 listopada w krakowskim Studio oraz 21 listopada w warszawskiej Progresji! 

Little Big od wielu lat podbijają parkiety na całym świecie. Mają na koncie cztery albumy studyjne, kilkanaście fantastycznych klipów satyrycznych oraz miliony odsłon na platformach streamingowych. Od początku swojej kariery znakomicie odnajdują się w mediach społecznościowych nawiązując do narodowych stereotypów w Rosji. Jednym z pierwszych bardzo popularnych hitów był utwór “From Russia With Love”, który najpierw pokochała Europa wschodnia, a następnie cały kontynent. Przez lata swoich dokonań zgrany kolektyw stał się czołówką światowego rave’u. 

Wydany w październiku 2018 roku trzeci album studyjny "Antipositive, Pt.2" błyskawicznie wskoczył na numer #3 na rosyjskiej liście Apple Music, a teledysk do numeru "Skibidi" stał się sensacją w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z klipu długo utrzymywał się jako viral na całym świecie. Obecnie numer ma 633 miliony wyświetleń na Youtube. Little Big mogą pochwalić się również występami na największych festiwalach muzycznych w Europie tj: Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor oraz udziałem w konkursie Eurowizji 2020, gdzie zaprezentowali utwór “Uno”. Wśród inspiracji grupy znajdują się tacy artyści jak: The Prodigy, Scooter, Cannibal Corpse, Nirvana czy DJ Paul. Na jesiennej trasie na pewno nie zabraknie także najnowszych singli Little Big - “Generation Cancellation”, “A Lot of Money” czy “WE ARE LITTLE BIG”!

LITTLE BIG TOUR 2022

📅 12.11.2022
Kraków @ Studio 

📅 21.11.2022
Warszawa @ Progresja

⚠️ Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
❌ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄 Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

➡ LITTLE BIG - rave

🌐 https://www.facebook.com/littlebigbandofficial
🌐 https://littlebig.band/
🌐 https://www.instagram.com/littlebigband/

🔊 “SKIBIDI” - https://www.youtube.com/watch?v=mDFBTdToRmw
🔊 “FARADENZA” - https://www.youtube.com/watch?v=1t_sMynan_k
🔊 “UNO” - https://www.youtube.com/watch?v=L_dWvTCdDQ4

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram ➡ // bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ // bit.ly/Nasz--FacebookPowiązane