SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW w Raciborzu

Bilety na koncert SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW w Raciborzu - 31-12-2022

Koncert SYLWESTROWA REWIA PRZEBOJÓW w Raciborzu

różni wykonawcy

31.12.2022 22:00

Racibórz(Śląskie) - Raciborskie Centrum Kultury - RCK


Tradycją Raciborskiego Centrum Kultury są kończące rok kalendarzowy eleganckie gale sylwestrowe. Co roku widownia gromadzi miłośników dobrej muzyki, którzy cenią sobie wysoką jakość artystyczną i klasę.
Gala „Sylwestrowa Rewia Przebojów" to wyjątkowa propozycja Raciborskiego Centrum Kultury na tegoroczną sylwestrową noc. Propozycja pełna elegancji i fantastycznej muzyki w doskonałym wykonaniu artystycznym, obfitująca w najpiękniejsze melodie i przeboje wszechczasów.
Porywająca i wielobarwna muzyka, piękne głosy, charyzmatyczni soliści, fascynujące kreacje, energetyczny taniec, klimatyczna scenografia oraz budzące szczery śmiech słowo to kamienie milowe gali.
Evergreens, czyli „wiecznie zielone" melodie, które zabrzmią tego wieczoru nie wymagają rekomendacji, bo od lat stanowią klasykę swoich gatunków. W programie sylwestrowej gali stworzyły atrakcyjny bukiet brzmień, emocji, wspomnień i wystrzałowej energii! Tego wszystkiego, co niezbędne, aby w wyśmienitym nastroju i z klasą wkroczyć w Nowy Rok!

Na scenie wystąpią charyzmatyczni soliści, którzy swoimi występami każdorazowo zdobywają serca i gorący aplauz na scenach całego kraju: Olivia Ohl-Szulik (sopran), Monika Biederman-Pers (sopran), Tomasz Jedz (tenor), Michał Musioł (tenor) oraz Piotr Karzełek (baryton). Muzykę dopełni atrakcyjna choreografia oraz taniec w wykonaniu duetu Julia Kulawik i Przemysław Łamacz.

Ponadczasowe kompozycje zabrzmią brawurowo w nowych aranżacjach i wykonaniu znakomitego zespołu muzycznego pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego – pianisty, kompozytora i aranżera, który przez ostatnie kilkanaście lat koncertował z Ireną Santor.

Przewodnikiem przebojowej muzycznej nocy będzie ujmujący humorem i sceniczną osobowością - Michał Musioł.

Zapraszamy na pełne najlepszej energii, muzycznych brzmień i humoru - niezapomniane powitanie Nowego Roku do Raciborskiego Centrum Kultury.

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina+''
Bilerty w cenie 140,- (do 30XI), 160,- (1XII-30XII) 180,- (31 XII)Powiązane