Zalewski - Koniec Zabawy w Warszawie

Bilety na koncert Zalewski - Koniec Zabawy w Warszawie - 17-12-2022

Koncert Zalewski - Koniec Zabawy w Warszawie

Krzysztof Zalewski

17.12.2022 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


Kup bilet Eventim 20:00 - Zalewski - Koniec Zabawy

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 19 dni
Ta „Zabawa” nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. „Zabawa” jest płytą dorosłą. To przemyślenia mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew. Po dwóch intensywnych latach nadszedł jednak czas na… koniec zabawy. Koncert 17 grudnia będzie nie tylko pożegnaniem Zalewskiego z materiałem z tej płyty, ale również z fanami i graniem na żywo przed dłuższą przerwą artysty.

Potrzeba kontaktu z publicznością̨ to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest człowiekiem orkiestrą, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. W 2020 r. ukazał się jego ostatni autorski album zatytułowany – „ZABAWA”, który promowały single: „Annuszka”, „Tylko nocą”, „Wszystko będzie dobrze” oraz tytułowa „Zabawa”. Z tym materiałem Zalewski w samym tylko 2021 r. zagrał ponad 100 koncertów.

„Zabawa” nie zrodziła się z beztroski. – Wręcz przeciwnie – bierze się z niepokoju, ale i przekory. – Trzeba tańczyć za wszelką cenę, nawet wbrew sobie, wbrew nastrojowi – twierdzi Krzysztof Zalewski. Po wysłuchaniu tego słodko-gorzkiego albumu trudno nie przyznać mu racji.

Świetnie przyjęty przez publiczność album doceniła również branża (4 Fryderyki) jak i dziennikarze muzyczni. – Album Krzysztofa Zalewskiego to płyta nie tylko dojrzałego muzyka, ale też dojrzałego człowieka. Bogatsza od poprzednich w taneczne rytmy oraz w przemyślenia, jak powinniśmy sobie radzić w konfrontacji ze złym światem – tak o „Zabawie” pisał Jarek Szubrycht z Gazety Wyborczej.

Rok 2021 to premiera albumu „ZALEWSKI MTV UNPLUGGED” z premierowym utworem „Ptaki”, rok 2022 przyniósł ogromną 22-koncertową trasę z tym materiałem – to była czysta radość z grania, z kontaktu z publicznością, ze spotkania z zaproszonymi gośćmi. Lato 2022 to udział Zalewskiego w roli jednego z dyrektorów artystycznych w trasie Męskie Granie, cyklu Letnie Brzmienia oraz koncert „Zalewski i Przyjaciele” w ramach Earth Festival, do którego zostali zaproszeni wszyscy muzyczni przyjaciele artysty.

Teraz nadszedł czas na refleksję, czas na oddech i zebranie myśli… Ale zanim to nastąpi, zapraszamy Was 17 grudnia na Torwar, by wspólnie z Zalewskim ten ostatni raz wykrzyczeć słowa: Taaaaaaańcz!!! na całe gardło.

To będzie wyjątkowe show, niecodzienna produkcja, dwie sceny i cała plejada znakomitych gości.

Szczegóły będziemy ujawniać na bieżąco.

Nie może Was tam zabraknąć! Do zobaczenia!Powiązane