Marcin Patrzałek - Światowy fenomen gitary w pierwszej polskiej trasie we Wrocławiu

Bilety na koncert Marcin Patrzałek - Światowy fenomen gitary w pierwszej polskiej trasie we Wrocławiu - 03-12-2022

Koncert Marcin Patrzałek - Światowy fenomen gitary w pierwszej polskiej trasie we Wrocławiu

Marcin Patrzałek

03.12.2022 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka


Kup bilet KupBilecik 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Kup bilet eBilet 20:00 - Marcin Patrzałek "Inicjacja"

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 dni
Do wydarzenia 66 dni

Dwudziestodwuletni gitarowy geniusz, który oczarował świat, wreszcie wyrusza w trasę po Polsce. Marcin Patrzałek - objawienie America's Got Talent, zwycięzca Must Be the Music, wirtuoz, kompozytor i artysta, który wymyka się ze sztywnych ram, tworząc zupełnie nową definicję muzyki gitarowej. Trasa Inicjacja to połączenie najbardziej znanych aranżacji klasycznych, coverów współczesnych i autorskich utworów. Od V Symfonii Beethovena, przez Kashmir Led Zeppelinów, po wirtuozerskie autorskie kompozycje. To wszystko w nowym wydaniu z potężnym wsparciem perkusji, basu, smyczków, i elektroniki. To będzie pierwsze takie wydanie gitary akustycznej na świecie.


Przynosimy do Polski absolutnie nowe brzmienie gitary, w połączeniu z potężnym wsparciem zespołu. To pierwsza polska trasa tego wybitnego artysty, którego show na najwyższym poziomie pokaże, jak naprawdę może zabrzmieć gitara. Styl perkusyjny, który Marcin wykonuje na gitarze od wielu lat, miał największy odzew za granicą, więc z dumą prezentujemy go teraz w ojczyźnie. Przygotowaliśmy unikatowy koncert, który łączy najbardziej popularne wykonania, na przykład z America's Got Talent, oraz nową twórczość w połączeniu z elektroniką i innymi instrumentami.

Koncert w składzie:
Marcin Patrzałek - gitara
Piotr Steczek -  I skrzypce
Anna Drabinka - II skrzypce
Aleksandra Steczek - Wiolonczela
Anna Grzebała - skrzypcePowiązane