Shata QS - Koncert Shata QS w Mrągowie

Bilety na koncert Shata QS - Koncert Shata QS w Mrągowie - 22-10-2022

Shata QS - Koncert Shata QS w Mrągowie

Shata QS

22.10.2022 19:00

Mrągowo(Warmińsko-mazurskie) - Centrum Kultury i Turystyki CKiT


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 19 dni

Czeka nas wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które dla wielu będzie z pewnością także przeżyciem duchowym. Wystąpi niezwykła artystka, jedyna w swoim rodzaju... Shata QS. Na koncercie usłyszymy utwory z płyty FENIX oraz nadchodzącej płyty WEDA, kontynuującej podróż Fenixa. Podróż do siebie, która czasem bywa lekka i jasna a czasem głęboka i ciemna. Artystka zabierze nas tam, gdzie człowiek zaczyna się równoważyć, w świat dźwięku o przyjemnej dla ucha i serca, szczerej wibracji.


"W mojej twórczości chcę przekazać trochę więcej prawdziwości niż to, co się obecnie sprzedaje ludziom. Piszę o tym co uważam, że jest nam obecnie potrzebne. (...) Nie wiem do jakiej kategori można podpiąć moją muzykę. Utwory powstają według emocji, zmian i procesów, jakie przechodzę, a te mają wiele brzmień i nigdy nie wiadomo gdzie Cię zaprowadzą."

 
FENIX to druga autorska płyta ShataQS opowiadająca o przemianach, o budowaniu własnej rzeczywistości, a przede wszystkim odkrywaniu siebie. W całości nagrana jest w języku polskim w przyjaznym dla człowieka stroju 432Hz, przy użyciu instrumentów akustycznych, okraszona ciekawymi transowymi rytmami oraz elementami etnicznymi. Współtworzyli ją wrocławski gitarzysta, kompozytor oraz producent Maciek Czemplik, perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Eddy oraz wrocławski kontrabasista Bartek Chojnacki. Dzięki połączeniu tych kilku unikatowych energii muzycznych, płyta posiada wyjątkowe brzmienie.