Piracko - Szantowe Halloween - Mietek Folk i za Horyzontem we Wrocławiu

Bilety na koncert Piracko - Szantowe  Halloween - Mietek Folk i za Horyzontem we Wrocławiu - 29-10-2022

Koncert Piracko - Szantowe Halloween - Mietek Folk i za Horyzontem we Wrocławiu

Mietek Folk , Za Horyzontem

29.10.2022 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Kup bilet KupBilecik 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Piracko - Szantowe Halloween | Mietek Folk, Za Horyzontem

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 26 dni

PIRACKO - SZANTOWE  HALLOWEEN w Starym Klasztorze! "Hej ho! Na umrzyka skrzyni! I butelka rumu!"  - ten refren starej szanty będzie hasłem przewodnim PIRACKO - SZANTOWEGO  HALLOWEEN 2022! W sobotę 29 października w Sali Witrażowej Starego Klasztoru zagrają dwa najbardziej pirackie zespoły polskiej sceny szantowej - męski MIETEK FOLK z Olsztyna  oraz żeńskie ZA HORYZONTEM, reprezentujące Wrocław. Dla miłośników piracko- szantowych klimatów z dreszczykiem  halloweenowej  grozy, ten koncert to pozycja obowiązkowa!


Halloweenowo - pirackie przebrania mile widziane! Na przebierańców czekać będą przy wejściu welcome - drinki  Krwawej Mary oraz liczne konkursy na scenie. Najlepsze kreacje wezmą udział w finałowej rywalizacji o tytuł "Umarlaka Roku" w kategorii męskiej i żeńskiej. Upiornym wodzirejem halloweenowej  nocy będzie niezastąpiony Dariusz "Macoch" Raczycki. Na barze Sali Witrażowej, oprócz Krwawej Mary, królować będą specjalne halloweenowe drinki oparte na rumie.
A dalej, zgodnie ze słowami szanty "... resztę czas uczyni i butelka rumu!"