LUNA we Wrocławiu

Bilety na koncert LUNA we Wrocławiu - 16-11-2022

Koncert LUNA we Wrocławiu

Luna

16.11.2022 20:30

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Kup bilet KupBilecik 20:30

Kup bilet Biletyna 20:30

Kup bilet Ticketmaster 20:30 - Luna

Kup bilet Eventim 20:30 - LUNA

Kup bilet eBilet 20:30 - LUNA

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 44 dni
LUNA wystąpi w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 16 listopada do Sali Witrażowej na koncert LUNY.


LUNA - artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square.

Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol’n’Rock czy kameralnych klubów. W ostatnim czasie w ramach letniej trasy koncertowej zaśpiewała m.in. na festiwalach Open’er, Edison, Lekko czy na Męskim Graniu.

Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach „Zgaś", „Mniej", „Wirtualne Przedmieście” czy „Zabierz mnie”. W listopada 2021 r. wydała minialbum „Caught in the night”, za którą nominowana była do nagrody „Odkrycia Empiku”, a promujący tę EPkę utwór „Fade” znalazł się na 14 playlistach „New Music Friday” poza Polską. 22 kwietnia 2022 wydała polskojęzyczny album „Nocne zmory”. „Jest to album, któremu podporządkowałam cały swój czas, pełną myśli głowę, swoje wnętrze i coraz szybciej bijące serce. Cały mój świat. Zawarłam na nim to, jak ten świat postrzegam, jak z nim rezonuję, to co mnie zachwyca i co przeraża.” - przyznaje artystka.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.Powiązane